Cześć!

 

Nazywam się Dorota Habdas i mieszkam w pięknym, malowniczym miasteczku jakim jest Żywiec.

 

Moje przygoda z fotografią rozpoczęła się 7 lat temu, kiedy założyłam z siostrą bloga kulinarnego: Domowe Wypieki u Justyny i Doroty. To właśnie pasja do słodkich wypieków zapoczątkowała kolejną pasję jaką jest FOTOGRAFIA KULINARNA. Finalnie stała się ona moją drogą zawodową. Do większości sesji fotograficznych tworzę również autorskie przepisy m.in. na ciasta, torty i desery.

 

Zajmuję się także FOTOGRAFIĄ ŚLUBNĄ. Ta dziedzina fotografii jest mi bardzo bliska. Jestem mężatką i zarazem osobą bardzo emocjonalną. Doskonale wiem, co człowiek przeżywa w dniu ślubu - wspaniałe emocje: wzruszenie, radość, łzy...  Pragnę utrwalać piękno i wspaniałość tych chwil, pokonywać ich ulotność i zatrzymać każdy Wasz gest, uśmiech oraz pocałunek. Do sesji podchodzę z pełnym zaangażowaniem oraz skupieniem. Praca, którą wykonuję przynosi mi ogromną satysfakcję, uwielbiam nowe wyzwania, a każdy ślub jest właśnie tą nową, niezapomnianą przygodą fotograficzną. Moim celem jest zatrzymanie Waszych emocji na fotografiach. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli obdarzycie mnie zaufaniem i pozwolicie mi towarzyszyć Wam w tym szczególnym dniu. Zapraszam do kontaktu. 

 

 

Dorota Habdas

Fotograf

Bloger kulinarny: www.domowe-wypieki.com

Uczestniczka drugiej edycji Bake Off - Ale Ciacho! TVP2 

Zobacz Portfolio

Zobacz Portfolio

Kontakt

Kontakt

Moja przygoda w Bake Off - Ale Ciacho!

W tym roku miałam okazję uczestniczyć w najsłodszym programie w Polsce - 2 edycji BAKE OFF - ALE CIACHO! w TVP 2. Spośród 300 zgłoszeń do programu otrzymałam szansę, która pozwoliła mi rozwinąć się nie tylko pod względem cukierniczym, ale również przeżyć wspaniałą przygodę. Udział w konkursie to fantastyczne doświadczenie. Jeśli potrzebujesz porady w zakresie tortu ślubnego, słodkiego stołu bądź innych deserów, pisz! Chętnie pomogę! 

Copyright © 2017 Dorota Habdas Photography